Zwiedź z nami Trójmiasto – poradnik

Planujesz przybycie do Trójmiasta? A może jesteś już na tam i nie masz pojęcia w jaki sposób zaplanować swój pobyt, od czego rozpocząć zwiedzanie? Może spodziewasz się wizyty rodziny czy też znajomych i nie masz pojęcia w jakie miejsca ich zabrać, co zarekomendować, gdzie zaprosić? Nasz poradnik pomoże Ci trafić do najładniejszych miejsc , poznać najistotniejsze atrakcje, Gdańsk, Gdynia, Sopot.
Wszelkie miasto turystyczne miasto posiada parę takich miejsc, zwanymi atrakcjami.
2 tygodnie ago

Odpowiedni wariant na odskocznię od zimowych tradycji

Kiedy za oknem prószy śnieg a Ty poważnie zaciskasz zęby marząc o pewnej skąpanej w słoneczku plaży, posiadasz dwa wyjścia. Możesz śnić dalej albo przejść od słów do czynów oraz wybrać się czym prędzej w jakieś oryginalne miejsce.Przecież air portów nie zamyka się na parę zimowych miesięcy.
2 tygodnie ago

Kiedy najmądrzej pojechać do Indii?

Indie są wielkim państwem rozpościerającym się od 8 do 33 równoleżnika o ogromnej rozmaitości ukształtowania terenu, od wielkich płaszczyzn, dolin rzecznych, aż do łańcuchów Himalajów.
2 tygodnie ago

Jak się przygotować na podróż do Japonii?

Japonia kusi nas swym wschodnim klimatem jak też innością tradycji. Jest to kraj przeciwieństw – w Tokio dostrzeżemy pęd życia i nowoczesne technologie, w mniejszych miejscowościach pośród budynków pokrytych strzechą spotkamy gejsze ubrane w klasyczne kimona.
2 tygodnie ago