Lataj po świecie tanio

Ciężko znaleźć kogoś takiego, kto nigdy nie miał marzenia o podróży wokół kuli ziemskiej. Pragnienie zobaczenia całego świata uaktywnia się już w najmłodszych latach, najczęściej po poznaniu wciągających książek przygodowych. Sporo ludzi również w późniejszych latach w nocy zamyka powieki i marzy o wyprawach do egzotycznych miejsc Ziemi.
1 dzień ago

Chorwacja wakacje proponuje w korzystnej kwocie

Czas myśleć o wakacyjnym wypoczynku, tak aby mieć gwarancję, że będziemy mogli korzystać z interesujących propozycji, dzięki którym rzeczywiście będziemy mogli się odprężyć.
2 dni ago

Jak się przygotować na podróż do Japonii?

Kraj wschodzącego słońca mami nas swoim wschodnim klimatem oraz innością obyczajów. Jest to kraj kontrastów – w Tokio dostrzeżemy pęd życia i współczesne techniki, w mniejszych miejscowościach wśród chat pokrytych strzechą zastaniemy gejsze ubrane w klasyczne kimona.
2 dni ago

Jakie wycieczki 2016 są nam proponowane?

Obowiązkowo powinniśmy się namyślić, w jakie miejsce pragniemy wyjechać w tym roku, kiedy, czego spodziewamy się po miejscu które odwiedzimy, a także nad tym, czy chcemy samodzielnie obmyślić cały swój wyjazd, czy być może skorzystać z oferty biura podróży.
2 dni ago

Sposoby na połączenie sportu z rekreacją

Spływ pontonem Przełomem Bardzkim jest wyprawą pięcioma meandrami, przecinającymi góry Bardzkie, ukazując skały wysokie na paręnaście metrów. Lasy schodzą swoją zielenią do samej rzeczki, łąki swoimi kolorami i wonią zapierają dech w piersi. Wszystko to w ciszy zakłóconej tylko śpiewem ptaszków, szumem drzew i pluskiem wody. Jednym słowem Przełom Bardzki – cudo Sudetów.

3 tygodnie ago