Bułgaria last minute, przeciwko Cypr last minute – a więc, w jakim miejscu najlepiej udać się na wakacje w ostatniej chwilce

Pragnąłbyś zorganizować sobie czas wakacyjny, jednak nie masz jak? Skorzystaj z alternatywy „last minute”! Z naszej osobistej stronki polecamy parę lokalizacji: Bułgarię, Cypr oraz coś mocniej wyszczególnionego – miasteczko Costa Brava w Hiszpanii!

Ciechocinek

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Wczasy zagraniczne last minute są już od wielu lat bardzo popularne orz nikt w tej chwili się im nie dziwi. Opcja formy tego rodzaju zdobycia biletów jest idealnym rozwiązaniem, kiedy nie mamy jak zaplanować wakacji, lub czekamy na swego rodzaju „okazję” zdobycia tańszych biletów. My z naszej strony polecamy czas wakacyjny w Bułgarii orz na Cyprze, gdzie dzięki owej formie sprzedaży biletów, będziesz miał możliwość się zrelaksować wewnątrz cudownego atmosferze i to zazwyczaj nawet za połówkę kwoty, albo mniej! Zapamiętaj – dobrze się zastanów nad tym co wybierzesz, a później czekaj na oferty, które łatwo odnajdziesz na stronkach rodzaju albo

Pobyt

Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o czas wakacyjny w cieplutkiej Hiszpanii, to z czystym sumieniem możemy polecić wakacje Costa Brava last minute – Daj się ponieść czarowi tego miejsca, które w polskim przetłumaczeniu oznacza: Dzikie wybrzeże, albo Urwiste wybrzeże.

Jeżeli szukasz analogicznych informacji, co te zaprezentowanie w tym opracowaniu, to w artykule (https://kasprowicza13.pl/majowka-szklarska-poreba) zamieszczonym tutaj na pewno je znajdziesz.

Nazwa nie jest wyssana z palca, gdyż Costa Brava położone jest zaraz obok morzu śródziemnym, wewnątrz granic Katalonii.

Costa Brava ma w posiadaniu bardzo wiele kurortów, które są rozdzielone pod względem przynależność konkretnej „części” Costa Brava, a bywają to: północna część – comarce Alt Empordà (kurorty to w szczególności: Portbou, Colera, Llançà, El Port de la Selva), środkowa – w comarce Baix Empordà (L’EstartIT, Pals, Begur), oraz południowa – znajdująca się w comarce Selva (Tossa de Mar, Lloret de Mar, a także Blanes).
2 lata ago