Sposoby na połączenie sportu z rekreacją

Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim jest wyprawą pięcioma zakolami, przepoławiającymi góry Bardzkie, ukazując skały wysokie na paręnaście metrów. Lasy schodzą swoją zielonością do samej rzeki, łąki swoimi zabarwieniami jak też zapachem zapierają oddech w piersiach. To wszystko w ciszy zakłóconej jedynie śpiewem ptaszków, szumem drzew jak też pluskiem wody. Jednym zdaniem Przełom Bardzki – cudo Sudetów.
Rafting Bardo jest doskonałą formą spędzenia wolnego czasu. Szlak Nysa Kłodzka – Przełom Bardzki przy stosownie niewysokim stanie wody jest proponowany nawet dla rodzin z latoroślami, dla osób starszych ale też ludzi szukających relaksu. Decydując się na Rafting Bardo sugerujemy przyjechać, na przystań do Barda (blisko 75 kilometrów od Wrocławia w kierunku Kudowy), w tym miejscu zostawiają Państwo swe auto na parkingu.http://eccoholiday.com/dojazd-wlasny/ – www.eccoholiday.com/dojazd-wlasny/ -Po dobraniu wyposażenia (pagaje, ponton, kamizelki) jedziemy do miejscowości Młynów, gdzie na miejscu przeprowadzamy szkolenie z zakresu zasad bezpieczeństwa i w drogę. Trasa ma 15 kilometrów a spływ trwa 2,5-3,5 godz. Dopływają Państwo do Barda gdzie zdają wyposażenie na przystani. Na miejscu jest dogodne miejsce na ognisko, w którym można odpocząć po spływie.
Górskie spływy kajakowe nie bez przyczyn stają się coraz to bardziej popularne. To kapitalne połączenie sportu jak też rekreacji. Rafting Bardo to obowiązkowa lokalizacja na mapie podróżników poszukujących wrażeń, z dala od miejskiego huku. Rafting Bardo przez wzgląd na lokalizację jest szczególnie fascynujący. Specyficzna topologia hydrologiczna powoduje, iż pomiędzy marcem a październikiem kiedy stan wód w owych okolicach jest większy jest to wymarzone miejsce na spływ.
Fantazjujesz o niezapomnianych przygodach podczas letniego albo zimowego urlopu? Pragniesz znakomicie spędzić czas z familią lub zorganizować wyjątkową niespodziankę dla własnych ludzi? Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim to wyprawa pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Popłyną Państwo pradawną doliną, miedzy kolorowymi łąkami oraz wysokimi skałami otulonymi rozśpiewanym lasem, jaki od wieków obrasta zbocza gór Bardzkich. Prócz urokliwych widoków, uczestnicy spływu będą mogli zrobić fotografie czarującym mieszkańcom owej pięknej okolicy – perkozom, sarnom. Spływy pontonowe to wspaniała forma spędzenia czasu wolnego.
2 lata ago