Zwiedź z nami Trójmiasto – poradnik

Planujesz przybycie do Trójmiasta? A może jesteś już na tam i nie masz pojęcia w jaki sposób zaplanować swój pobyt, od czego rozpocząć zwiedzanie? Może spodziewasz się wizyty rodziny czy też znajomych i nie masz pojęcia w jakie miejsca ich zabrać, co zarekomendować, gdzie zaprosić? Nasz poradnik pomoże Ci trafić do najładniejszych miejsc , poznać najistotniejsze atrakcje, Gdańsk, Gdynia, Sopot.
Wszelkie miasto turystyczne miasto posiada parę takich miejsc, zwanymi atrakcjami.
2 tygodnie ago

Odpowiedni wariant na odskocznię od zimowych tradycji

Kiedy za oknem prószy śnieg a Ty poważnie zaciskasz zęby marząc o pewnej skąpanej w słoneczku plaży, posiadasz dwa wyjścia. Możesz śnić dalej albo przejść od słów do czynów oraz wybrać się czym prędzej w jakieś oryginalne miejsce.Przecież air portów nie zamyka się na parę zimowych miesięcy.
2 tygodnie ago

Kiedy najmądrzej pojechać do Indii?

Indie są wielkim państwem rozpościerającym się od 8 do 33 równoleżnika o ogromnej rozmaitości ukształtowania terenu, od wielkich płaszczyzn, dolin rzecznych, aż do łańcuchów Himalajów.
2 tygodnie ago

Idealne oraz niesamowite podróże

Kiedy w kraju [jest ponuro oraz zimno, warto wybrać się na urlop do czarującego zakątka. Jeżeli wcześniej takiego wypoczynku nie obmyśliliśmy, nic straconego, można korzystaćz ofert last minute.
Jeżeli ciekawi nas prawdziwa egzotyka, inna kultura a do tego bajeczne plaże, wybierzmy Tajlandię.
3 tygodnie ago