Co obecnie mają do dyspozycji obecnie rowerzyści w naszym kraju.

Miłośnicy rowerów mają w naszym kraju coraz lepsze warunki do zajmowania się tym przyjemnym sportem. Co prawda dość daleko nam jeszcze do zachodnich krajów, gdzie rowerzyści są traktowani w zupełnie inny sposób, lecz po okresie zaniedbań wreszcie można zobaczyć duże zmiany.
3 dni ago

Zwiedź z nami Trójmiasto – poradnik

Planujesz przybycie do Trójmiasta? Jesteś już na miejscu i nie wiesz jak uplanować swój pobyt, od czego zacząć zwiedzanie? Może spodziewasz się odwiedzin rodziny lub znajomych i nie wiesz w które miejsca ich wziąć, co zarekomendować, dokąd zaprosić? Nasz przewodnik pomoże Ci dotrzeć do najcudowniejszych miejsc w Trójmieście, poznać najważniejsze atrakcje, Gdańsk, Gdynia, Sopot.
Każde miasto turystyczne posiada kilka tego typu miejsc, nazywanymi atrakcjami.
1 tydzień ago

Tanie kwatery robotnicze i noclegi pracownicze – jakim sposobem je odszukać?

Gdy wyjeżdżasz do pracy do innej miejscowości czy też za granicę i nie masz zapewnionego przez pracodawcę noclegu, bez wątpienia zaciekawią Cię noclegi pracownicze.
Zwykle wypatrujemy taniego noclegu, ponieważ jadąc do pracy, nie potrzebujemy wydawać wielkiej liczby pieniążków na komfortowe noclegi w hotelach albo też w pensjonatach.
2 tygodnie ago

Odpowiedni wariant na odskocznię od zimowych tradycji

Kiedy na dworze prószy śnieg a Ty poważnie zaciskasz zęby śniąc o pewnej skąpanej w słoneczku plaży, masz dwa wyjścia. Możesz marzyć dalej bądź przejść od słów do czynów i wybrać się prędko w jakieś egzotyczne miejsce.Wszakże lotnisk nie zamyka się na parę zimnych miesięcy.
2 tygodnie ago