W jakie rejony świata można wyjechać na swoje wymarzone, egzotyczne wakacje, jeżeli popularne miejsca się już znudzą.

Niejednej osobie po iluś latach spędzonych nad naszym morzem lub na południu Europy przestaje to wystarczać. I zaczynają oni rozglądać się za jakimiś bardziej egzotycznymi miejscami, w których mogliby wypocząć w komfortowych warunkach. Z kolei inni w czasie ferii zimowych nie chcą jak cała reszta jeździć na nartach, ale pakują walizki i wyruszają gdzieś do jakiegoś egzotycznego kraju, gdzie będzie znacznie cieplej.

Do niedawna jeszcze na dalekie, egzotyczne wyloty nie było stać wielu osób, bo

egzotyczny kraj

Autor: Ramnath Bhat
Źródło: http://www.flickr.com

podróże były koszmarnie drogie. Lecz minione lata przyniosły znaczny spadek cen za połączenia lotnicze, co miało przełożenie również na koszty wycieczek. W chwili obecnej za parę tysięcy złotych można już mieć dwutygodniowe wakacje bali czy podobnie długi wylot do Meksyku. I wszystko wygląda na to, że ten trend będzie się utrzymywał. Ludziom będą się nudzić zatłoczone, pełne tandety i komercji kurorty w Afryce czy Europie, i będą szukali ciekawych lokalizacji, w jakich w spokoju, ciszy i w kontakcie ze wspaniałą przygodą odpoczną z całą rodziną.

A miejsc, do których można wyruszyć na wspaniałe wakacje (eccotravel tajlandia wycieczki) jest rzeczywiście dużo. Popularnością coraz bardziej się cieszą się na przykład kraje afrykańskie. RPA lub Kenia pozwalają na przeżycie niezwykłej przyrody z dzikimi zwierzętami i na poznanie fascynującej kultury tamtejszych mieszkańców. Niezwykle popularna i przez wielu odkrywana jest także Azja.

Tajlandia już od wielu lat przyjmuje co roku miliony turystów, zaczynają też z tego korzystać sąsiadujące kraje. Jeżeli ktoś chciałby poczuć jeszcze więcej egzotyki, to idealnym wyjściem będą dla niego Sri Lanka wycieczki. Ta niezwykła wyspa, przez wielu uznawana za krainę herbaty, może rzeczywiście sporo zaproponować turystom. Przepiękna przyroda na lądzie i pod wodą, bardzo gościnni ludzie i świetna pogoda praktycznie przez cały czas powodują, że kto raz odwiedził to miejsce będzie chciał powrócić. A takich wspaniałych miejsc jest na Ziemi znacznie więcej, pozostaje się więc spakowanie walizek i ruszanie na zwiedzanie.
5 miesięcy ago