Jakie są obiekty konferencyjne Szczecin i jak są zaaranżowane na przygotowanie eventów i satysfakcję klientów?

Zamierzasz zrobić organizację konferencji i nie wiesz jakie miejsce wybrać? A może chcesz czegoś niecodziennego na specjalne okazje? Zobacz co w tym obszarze ma do zaproponowania rynek!

Jedną z opcji na szczecińskim obszarze jest Hanza Tower Szczecin.
To budowany, szczeciński wysokościowiec położony w obszarze Śródmieście-Północ przy ulicy Wyzwolenia 50, przy skrzyżowaniu Witosa i Odzieżowej. Budowa budowli Hanza Tower Szczecin rozpoczęła się jesienią 2011 roku, a dobiegnie swojego końca w czerwcu 2017 roku. Więcej ciekawych wiadomości znajdziesz pod tym linkiem prosto z tego źródła. Nawierzchnia użytkowa tego wysokiego budynku będzie wynosić około 54 tys. m2, z czego natomiast dużą część ma mieścić powierzchnia mieszkalna – bo prawie 22 tys.

Chcemy Cię zachęcić do kolejnej porywającej witryny – kontynuuj przeglądanie (https://www.tomaszpurwin.pl/) bez ograniczeń, aby mieć możliwość zapoznania się z świeżymi artykułami na powyższy temat.

m2, z prawie 400 lokalami, a trochę mniej, pomieszczenia handlowe i usługowe, bo prawie 18 tys. m2. Koncepcję architektoniczną tego fantastycznego lokalu opracowała firma Urbicon, natomiast jego głównym wykonawcą jest uznana firma konstrukcyjna Calbud, a deweloperem jest przedsiębiorstwo J.W. Construction. W najbliższej okolicy budowli mieszczą się centrum handlowe Fala a także Dom Pomocy Społecznej, a także zrenomowane jest Centrum Opiekuńczo-Lecznicze.

Hanza Tower Szczecin

Autor: tico_24
Źródło: http://www.flickr.com
Obiekty konferencyjne Szczecin to pokaźna gama doboru- strona. Nie brak tam jest nowatorskich obiektów konferencyjnych, położonych w dynamicznie rozwijającym się kompleksie biurowców. Te najlepsze obiekty konferencyjne Szczecin mają w pełni zaaranżowane sale konferencyjne oraz foyer z miejscem na serwis kawowy oraz lunch. Powierzchnia takich budynków konferencyjnych jest zaaranżowana wielofunkcyjnie, m.in. z wykorzystaniem nowoczesnych, przesuwnych ścian działowych, umożliwiających dowolnego łączenia sąsiadujących ze sobą sal. W czasie aranżacji większych zdarzeń można na takie budowle liczyć. Obiekty konferencyjne Szczecin to interesująca alternatywa dla konferencji organizowanych w wysokiej renomy hotelach. Lokum takie zostały zaprojektowane przez przedsiębiorstwa mające wieloletnie doświadczenie nabyte przy organizacji setek różnorodnych eventów o charakterze konferencyjno-szkoleniowym w różnorodnych obiektach hotelowych oraz konferencyjnych.

Jako właściciele przedsiębiorstwa bardzo dobrze znają potrzeby i oczekiwania klientów wobec obiektu, jak również szczególne wymagania w stosunku do samej organizacji przedsięwzięcia. Obiekty konferencyjne to całość sal szkoleniowo-konferencyjnych, zarówno komfortowo urządzonych, jak i wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny!
5 miesięcy ago