Co robić, aby zrobić bardziej atrakcyjnym własny motel?

Pensjonatów w naszym kraju jest sporo – bo i dużo jest miejsc, które są jak najbardziej warte zainteresowania. Niesamowite Mazury, Wybrzeże czy góry… To wyraźnie pokazuje, że Polska jest ładnym krajem. Czyli ogólnie jest gdzie odpocząć. Jednakże wśród właścicieli pensjonatów można zauważyć dużą konkurencję. Nie może dziwić, bo w końcu w bardzo wielu przypadkach miejsc do spania jest cała masa. Co w takim razie chcę napisać właścicielom pensjonatu, którzy chcieliby jakoś skłonić turystów do tego, aby chętniej korzystali z ich gościny?

asprodukt, sauny, spa
Według mnie bardzo dobrym udogodnieniem jest SPA. Chociaż SPA pewnie kojarzy się z bardzo dużymi inwestycjami, to przecież nie piszę tutaj o jakichś bardzo dużych wydatkach.

Ekscytujący artykuł? Jeżeli tak myślisz, kliknij tu. Tam oczekuje na Ciebie więcej bonusów – one również Cię żywo zaciekawią!

Zasadniczo mowa w tym momencie o niewielkim SPA, które być może nie będzie najpopularniejszym ośrodkiem SPA w województwie, ale spowoduje, że będziemy mieć sporą przewagę nad konkurencją. Solidne wyposażenie spa jest podstawą, w końcu chociaż pewnie nie posiadamy dużej gotówki, to tak czy siak w żadnym razie nie powinniśmy sądzić, iż SPA może być w jakiś sposób biedne. Za odpowiedni standard należy zapłacić. Więcej na temat wyposażenia spa tutaj. Kilka koncepcji na to, aby uatrakcyjnić swój pensjonat link

W szczególności warto pomyśleć o saunie. SPA bez sauny?? To cokolwiek dziwne. Uwielbiam saunę, zresztą kto nie przepada za nią? Można w sumie powiedzieć, że jeżeli rozniesie się na Polskę wieść, iż akurat w naszym pensjonacie jest klasyczna sauna, to zapewne po niedługim czasie dostrzeżemy znaczny wzrost ilości rezerwacji. Hej, przecież jeżeli masz do wyboru: zwykły pensjonat czy także miejsce, w którym oprócz łóżek zapewniono eleganckie SPA, to zapewne wybierzesz drugie rozwiązanie. Będziesz miał okazję nawet trochę podwyższyć cenę, chociaż nie można przesadzać.

sauna, wyposażenie spa

Autor: STUAimages
Źródło: http://www.flickr.com
W takim razie: powinieneś poważnie zastanowić się czy być może czymś wskazanym nie jest to, aby postawić we własnym pensjonacie SPA. Pewien czas temu znajomy zaproponował mi w sumie tanie projektowanie saun (np. ) – okazało się, że nie mówimy w tym momencie o wielkich wydatkach. W takim razie: szukasz ciekawego udogodnienia, dzięki któremu nareszcie prowadzony przez Ciebie pensjonat będzie charakteryzował się lepszym poziomem? W takim razie serdecznie polecam postawienie na SPA. W większości przypadków będzie to rewelacyjna inwestycja, której nigdy nie pożałujesz!
6 miesięcy ago