Niełatwa sztuka prowadzenia obiektu hotelowego

Prowadzenie własnego biznesu może być świetną szkołą życia oraz świetnym sposobem na generowanie ponadprzeciętnych dochodów. Pomysły bywają różne, aczkolwiek często pojawia się pośród nich pomysł na prowadzenie obiektu turystycznego – hotelu, pensjonatu, agroturystyki… Wejście w tego typu biznes jest bezsprzecznie trudne, gdyż związane jest z dużym ryzykiem jak i koniecznością zaangażowania dużych środków pieniężnych.
1 rok ago

Chorwacja wakacje proponuje w korzystnej kwocie

Czas rozmyślać o wakacyjnym wypoczynku, tak by mieć świadomość, że będziemy mogli skorzystać z ciekawych propozycji, dzięki którym rzeczywiście będziemy mogli się zrelaksować.
1 rok ago

Podróże samolotem – wygoda oraz oszczędność czasu

W dzisiejszym świecie niewiele osób organizując sobie urlop decyduje się na transport autobusowy, chyba, że planujemy wyprawę objazdową, wraz ze zwiedzaniem, tego, co mijamy po drodze. W każdym innym przypadku transport samolotowy jest wybierany jako szybszy oraz wygodniejszy.
1 rok ago

Plan na wakacje na greckiej wysepce

Wczasy w Grecji kojarzą się przeważnie ze słońcem, plażą i morzem. Powinno się jednak pamiętać, że są tu także przepiękne góry i urzekająca obfitością natura, doskonałe warunki, by zażyć nieco ruchu.
Sporo osób korzysta z propozycji last minute all inclusive Grecja, by zapoczątkować naukę, lub szlifować swoje umiejętności w windsurfingu i kitesurfingu.
3 lata ago