prawdziwy eden dla młodych par i zwiedzających

Sporo młodych par zastanawia się dokąd wyruszyć w podróż poślubną. Jest możliwość pomknąć do Paryża, to dla zakochanych wymarzone miasto, jest możliwość przechadzać się długimi godzinami siedząc w romantycznych kawiarenkach, zaglądając do małych, prywatnych galerii i butików.

Jednak dla większości jest to za bardzo banalne.
Wycieczki Indonezja – (więcej o wycieczkach do Indonezji) z pewnością zadowolą zarówno tych w wyższym stopniu aktywnych, jak i tych kochających leniuchowanie na plaży. Teren państwa stanowi kilkanaście tysięcy wysp i wysepek, z czego kilka tysięcy jest niezamieszkanych. Klimat Indonezji jest tropikalny, roczna temperatura praktycznie się nie zmienia. Wysoki sezon jest w trakcie pory suchej, chociaż w czasie opadów też da się jeździć. Archipelag Gili to rzeczywisty eden, gdzie z daleka od świata, nie ma w ogóle ruchu kołowego pomimo, że są tam hotele i restauracje i oczywiście w jednym z takich miejsc można spędzić kilka dni. Wybrzeża Gili wyglądają jak z bajki, albo jak z reklamy, a tuż przy brzegu można się zdecydować na pamiętne nurkowanie z żółwiami.

wycieczki indonezja

Źródło: bestoutdoorphotos.com
Podróż poślubna na Bali (sprawdź bali z niemiec) to nie tylko piękne plaże, bajkowe krajobrazy, lecz także wymarzone hotele z temperamentem. Takie, w jakich pobyt jest pamiętny, jakie są znakomite na specjalne, nadzwyczajne okazje. Małe, zaciszne, ukryte z dala od świata. Czarujące Amori Villa w Ubud, pełne dzieł sztuki Tugu Bali, lub oszałamiające Tugu Lombok i bajkowe śniadania na plaży.

Kraj proponuje niesamowite możliwości jeśli idzie o nurkowanie wśród raf koralowych, we wrakach statków, surfing, wakeboarding, włóczęgi przez dżunglę i oglądanie tropikalnej roślinności i fauny.
9 miesięcy ago