Wyjazd w góry, co zabrać ze sobą

Od dzieciństwa słyszymy, że ruch to zdrowie. I z całą pewnością należy się z tym zgodzić. Zimą, gdy dni są krótkie, a wieczory ciągną się bez końca, dobrze jest wybrać się na zimowy wypoczynek. Oczywiście w ruchu i z odpowiednio spakowaną torbą podróżną. W kwestii zimowej odzieży, najbezpieczniej będzie postawić na wygodę i ciepło. Przede wszystkim nie można zapomnieć o ciepłych skarpetach. Ważne jest też bezszwowe wykonanie bielizny, która pozwala uniknąć nieprzyjemnych otarć lub odparzeń.

zima

Autor: Garry Szulewski
Źródło: http://www.flickr.com
Następnie sweter, polar lub bluza. Kurtki muszą skutecznie chronić przed deszczem i wiatrem. Nie zapominajmy o czapkach, ponieważ to przez głowę tracimy najwięcej ciepła! Buty muszą być wodoodporne – zwłaszcza te dla maluchów. Wartą wyróżnienia, jest firma Demar – czołowy, polski producent obuwia. Wystarczy wysłuchać argumentów mam, by przekonać się, że suma 200-300 złotych wcale nie gwarantuje, że dziecku będzie ciepło w stopy.

Aby zdobyć świeże informacje na omawiane zagadnienie sięgnij po szczegóły (http://www.noclegidlafirm.pl/lodz/) – one na pewno także Cię zaintrygują. Sprawdź to na własną rękę.

Buty dziecięce Demar to pewność wysokiej jakości za niską cenę. Są ciepłe, ocieplone miękkim kożuchem i nie przemakają. Podeszwa jest elastyczna, w konsekwencji dziecko może się swobodnie poruszać podczas zimowych zabaw. Zimowe urlopy zwykle są związane z wizytą na basenach termalnych lub aquaparkach – buty dziecięce. Nie zapomnijmy więc włożyć do walizki odzież basenową. Ponownie okazuje się, iż rodzimi producenci, tacy jak firma 4f mogą mieć powody do dumy. Ich spodenki kąpielowe 4f oraz kostiumy (stworzone do częstego użytkowania w wodach chlorowanych) są odpowiedzią na nieciekawą i jednobarwną modę basenową.

Dbajmy też o oczy! Szkodliwość promieniowania słonecznego bywa zdecydowanie większa niż latem. Okulary przeciwsłoneczne męskie niezbędne są więc cały rok, niezależenie czy jest to sierpniowy spacer czy urlop w górach. Taka wycieczka to wielka radość dla dzieci i okazja, by pokazać im na jakiej zasadzie działają finanse osobiste. Warto wydzielić kieszonkowe dla naszej pociechy. Bilonówka, czy saszetka na sznurku pozwoli zapanować nad ”środkami pieniężnymi”. Takie i inne gadżety, niewątpliwie spisują się właśnie na wycieczkach – okulary przeciwsłoneczne na ceneo.pl. A ich używanie cieszy zarówno dzieci jak i dorosłych.
2 lata ago