Sezon bikini czas rozpocząć – w czym wyjść na plażę by wyglądać oszałamiająco?

Nie ulega kwestii, każda kobieta na plaży czy basenie chciałby czuć się wyjątkowo w swoim ciele, jednak także pragnie zwabić uwagę mężczyzn. Można tego dokonać przez przyodzianie seksownego stroju kąpielowego albo także letniej narzutki, jaka dyskretnie przepasa ciało. Jakie trendy przeważają w tym sezonie?

bikini

Autor: John
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś na wybiegach i w centrach handlowych panują kostiumy przypominające koronkową bieliznę jak i te wybitnie artystycznie wycięte. Już poniekąd niedostępne są klasyczne push-up’y czy też trójkątne bikini spłaszczające piersi. Przez sporo lat panował na nie trend, zmieniały się tylko teksty bądź kolory.

Obecnie nie znajdziemy już takiego wyboru. Królują falbaniaste topy z delikatnie dużymi majtkami, w stylu retro jak i podniecająco wycięte oraz klik!. Te drugie wyjątkowo przykuwają uwagę mężczyzn, możemy być pewne, że wychodząc w tego rodzaju stroju nad wodę nie zdołamy odpędzić się od wielbicieli. Aktualnie stroje plażowe przeważnie sprzedawane są w czerni, klasycznie komponuje się z równą opalenizną a również po jego ubraniu sprawia odczucie ciemniejszej.

Zaciekawił Cię ten wpis oraz podane w nim treści? Następne informacje ze strony (https://primaveraspa.pl/) oczekują na pod tym linkiem. Zachęcamy!

Intrygująca konstrukcja w połączeniu z kolorystycznym minimalizmem to połączenie doskonałe.

Wyrafinowane wykończenia, jak koronka, przydzielają kostiumowi szczególny charakter. Niestety, te są nieco wartościowe. Gdy pragniemy kupić bikini, które posłuży nam nie raptem przez jeden sezon, będziemy musiały uiścić za niego mniej więcej 200-300 złotych. W sieciówkach wyszukamy tańsze odpowiedniki, albowiem już za ok.około 100 złotych zakupimy nieco gorszej jakości, ale w dalszym ciągu ładny strój koronkowy. Drugi modny wzór z wycięciami i tasiemkami bardzo pięknie przedstawia się na ciele.

Eksponuje on pozytywy a ukrywa felery figury, pani ubrana w niego wygląda zniewalająco. tego rodzaju stroje plażowe również jednak nie przylegają do najtańszych. W ofertach popularnych marek odszukamy takie za 300- 400 zł, natomiast modele z sieciówek w marketach będą nas kosztować plus minus 150 zł.

Jeśli pożądamy, aby strój kąpielowy służył nam przez długi okres czasu, a nie jedynie jeden sezon wakacyjny, warto w niego zainwestować większą część pieniędzy. Każda pani pragnie czuć się świetnie i niebywale czy to na basenie czy nad rzeką, dlatego stroje plażowe to kluczowy szczegół stylizacji letniej. Nie pozostaje nam nic innego, jak jedynie udać się na zakupy.

2 lata ago