Na co kierować uwagę przy wyborze sali konferencyjnej?

Konferencję bądź szkolenie możemy zaaranżować na terenie własnej jednostki. Jednak nie każde przedsiębiorstwo posiada odpowiednie warunki do takiego przedsięwzięcia.
Wtenczas zmuszeni jesteśmy wyszukać takiego miejsca „na zewnątrz”.
8 miesięcy ago

Ustka zaprasza wszystkich do spędzenia u nich urlopu oferując noclegi w ciekawych cenach, jak też w uroczych lokalizacjach

Ustka to miasto, jakie spoczywa w północnej Polsce, w województwie pomorskim. To brzegi Słowińskie, u ujścia rzeki Słupi aż do Morza Bałtyckiego. Jest również miastem portowym i zdrojowym z dwoma wakacyjnymi basenami morskimi. Ładne plaże oraz bezkresne morze Bałtyckie to wyłącznie jedne z wielu atrakcji które co roku przyciągają wczasowiczów to tego czarującego morskiego miasteczka.
1 rok ago

Hotele w Rzeszowie stworzone dla przyjezdnych i biznesmenów

Rzeszów jest jednym z większych miast naszego kraju, które jednocześnie jest traktowane jako jedno z centrów biznesowych. Nic dziwnego, że z roku na rok przyjeżdża do niego coraz więcej osób, które kierują się głównie względami biznesowymi. Oprócz tego miasto jest ciekawe także dla wczasowiczów, którzy ochoczo decydują się na zarezerwowanie paru noclegów.

2 lata ago