Czas wolny nad Morzem Bałtyckim jest interesującym przeżyciem

Jak zawsze powinniśmy podjąć decyzję gdzie spędzić urlop. Ciekawą ideą jest spędzenie urlopu na Mierzei Wiślanej w gminie Stegna.
Olsztyn

Autor: Jolanta Okuniewska
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli oczekujesz szerokich, piaszczystych plaż z licznymi bursztynami,bliskości cieków wodnych i morza; miejsc do uprawiania letnich sportów wodnych tj. żeglarstwo albo wędkarstwa niepowtarzalnym regionem jest gmina Stegna.

6 miesięcy ago

Rekompensaty za noclegi pracownicze w mieście Łódź

Pracodawca, przyjąwszy pracownika do pracy wskazuje miejsce i czas wykonywania przez niego zadań. Zdarza się jednak, że pracownik w ramach swoich obowiązków służbowych musi opuścić na zalecenie pracodawcy stałe miejsce pracy po to, ażeby spełnić obowiązki służbowe poza siedzibą, w której jest siedziba przedsiębiorstwa.
2 lata ago

Może interesują nas kitesurfing wyjazdy?|Chcesz się udać na obóz kite surfingowy

Czy już wiemy co planujemy zrobić nad morzem?

Jeśli wymyślamy najbliższe wakacje nad morzem, to trzeba się namyślić, jak pragniemy tam spędzić czas. Czy chcemy leżeć na plaży i pływać w morzu, wykonać odległe spacery, podziwiać pobliskie kurorty, a może pragniemy postawić na ruch i nauczyć się czegoś odmiennego?
2 lata ago

Jesień to bez wątpienia doskonały czas na zorganizowanie wczasów

Żyjesz w ciągłym biegu? Natłok codziennych obowiązków powoli zaczyna Cię przytłaczać, a deszczowa pogoda za oknem „wpędza”w depresję? Chcesz chociaż na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości, ale nie masz pojęcia jak to zrobić?
Nie panikuj.
3 lata ago